WIOSENNE DKK

18 marca odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym byli obecni wyjątkowi goście. Ze słodkościami dla Pań przybyli Burmistrz Miasta Ryszard Spyra, a także Dyrektor MOK-MBP Karol Hadrych. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i wiosennej atmosferze. Były rozmowy nie tylko o literaturze, ale także o bieżących wydarzeniach, które nurtują wszystkich. Klubowiczki zaprezentowały również opinie na temat przeczytanej lektury autorstwa Isabel Allende pod tytułem „Violeta” i gorąco zachęcają do jej przeczytania, bo to niezwykle interesująca książka. Autorka w wyjątkowy sposób splata losy głównej bohaterki Violety z bardzo burzliwymi dziejami Chile. Violeta w formie listu do wnuka wspomina 100 lat swojego życia, opowiadając  o swoim ciekawych przeżyciach, dorastaniu, miłościach i przyjaźniach. Czytając tą powieść nie sposób się od niej oderwać, ponieważ ciekawi nas, jak zakończy się ta opowiadana historia. Polecamy tą książkę, ale także inne tytuły tej autorki, które czekają na was w naszej bibliotece. Zapraszamy.