CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. CZYTAJ I TY

Nasza biblioteka ponownie włączyła się w akcję Cała Polska czyta dzieciom pod hasłem “Lubimy czytać polskich autorów”.
Jak zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie naszych niezawodnych przyjaciół biblioteki – przedstawicieli władz naszego miasta.
Od jutra dzieci będą mogły posłuchać utworów polskich autorów w wykonaniu Burmistrza Miasta Poręby Ryszarda Spyry, przedstawicieli Rady Miasta Poręba: przewodniczącej Elżbiety Kołodziej, wiceprzewodniczącego Tomasza Turka oraz przedstawicielki Dyskusyjnego Klubu Książki Janiny Gajek.
Przedstawiamy Wam również “złotą dwudziestkę” książek wybranych w plebiscycie z okazji 20-lecia akcji.
Część z nich można wypożyczyć w naszej bibliotece. Serdecznie zapraszamy 🙂 #calapolskaczytadzieciom