Filia biblioteki w Niwkach po remoncie!

To był duży remont. Obejmował nie tylko odświeżenie pomieszczeń łącznie z położeniem nowej podłogi, płytek w łazience czy montażu drzwi antywłamaniowych ale też zakup wyposażenia. W bibliotece w Niwkach pojawiło się wiele nowości. Jest pięć nowych komputerów, laptop, tablica interaktywna, projektor i konsola Xbox.
W filii pojawiły się również nowe meble, w tym m. in. 16 nowiutkich regałów bibliotecznych, lada i stoliki komputerowe.
Bibliotekę ozdobiły też dwie estetyczne fototapety. Remont kosztował ponad 55 tys. zł, a Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie dołożyła do niego z własnych środków ok. 12 tys. zł.
Efekty podczas oficjalnego otwarcia filii po remoncie doceniły m. in. władze miasta, przedstawiciele Rady Miasta i Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

Biblioteka w Niwkach serdecznie zaprasza miłośników książek i nie tylko! Nowe komputery, tablica interaktywna a także odświeżone wnętrza. Odwiedźcie filię biblioteki w Niwkach – jest już po remoncie!

Biblioteka w Niwkach serdecznie zaprasza miłośników książek i nie tylko!