„Wakacyjny Konkurs – Poznaj Naszą Legendę”

Miejski Ośrodek Kultury w Porębie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie serdecznie zapraszają każdego mieszkańca Poręby, który jest użytkownikiem portalu społecznościowego Facebook w wieku od 18 lat, osoby młodsze mogą brać udział poprzez konto rodzica/opiekuna do udziału w konkursie ”Wakacyjny Konkurs – Poznaj naszą legendę”.

Chcesz zdobyć te super nagrody, jakimi są: namiot 2-osobowy oraz fotel dmuchany?!

Wystarczą trzy kroki:

1. Polub profil społecznościowy MOK MBP Poręba na portalu.
  2. Udostępni post na swoim profilu społecznościowym ze zdjęciem nagrody oraz pytaniem konkursowym.
  3. Udziel właściwej odpowiedzi na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem, które brzmi: „Jak mieli na imię bohaterowie Legendy o Porębie: właściciel zamku nad Czarnym Jeziorem oraz jego córka i syn? oraz podaj imię i nazwisko.

Losowanie nagrody nastąpi 1 września!

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępny na stronie www.mokporeba.pl oraz www.mbppporeba.pl. Każdy Uczestnik zobowiązany jest przesłać zgodę na przetwarzanie danych osobowych stanowiącą załącznik do Regulaminu (w formie skanu lub zdjęcia) na adres e-mail: biblioteka@mbpporeba.pl