KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA SENIORÓW” MÓJ ZACZAROWANY OGRÓD”

Miejski Ośrodek Kultury w Porębie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie serdecznie zapraszają wszystkie osoby powyżej 60 roku życia do udziału w konkursie fotograficznym „Mój Zaczarowany Ogród”.

Pokaż nam swoje miejsce na ziemi, swój ogród dosłownie i w przenośni.

Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 60 lat do konkursu fotograficznego, w którym na zdjęciu uwiecznią swój ogródek, taras, balkon, działkę czy inne miejsce w naturze, które kochają
i gdzie spędzają miło czas.

W konkursie można zgłosić swój udział poprzez przesłanie zdjęcia swojego ogródka, tarasu, balkonu, działki czy innego miejsca w naturze na podany poniżej adres e-mail. Do wysłanego i opisanego zdjęcia należy dołączyć podpisane Oświadczenie Uczestnika konkursu w przedmiocie przekazania całości praw autorskich prac na rzecz Organizatorów Konkursu oraz w przedmiocie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie wskazanym w poniższym oświadczeniu w przedmiocie przekazania oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w formie zdjęcia lub skanu), które można pobrać z naszej strony internetowej (poniżej link do Regulaminu).

Oba dokumenty należy wysłać na adres: biblioteka@mbpporeba.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia 2020 roku. Na Laureatów konkursu czekają nagrody niespodzianki.

Termin nadesłania zdjęć: od 24.07.2020 r. do 20.08.2020 r.