„WAKACYJNY KONKURS – POZNAJ NASZE MIASTO”

Miejski Ośrodek Kultury w Porębie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie serdecznie zapraszają każdego mieszkańca Poręby, który jest użytkownikiem portalu społecznościowego Facebook w wieku od 18 lat, osoby młodsze mogą brać udział poprzez konto rodzica/opiekuna prawnego do udziału w konkursie ”Wakacyjny Konkurs – Poznaj nasze miasto”.

Chcesz zdobyć tą świetną hulajnogę?!

Wystarczą trzy kroki:

1. Polub profilu społecznościowy MOK MBP Poręba na portalu.
  2. Udostępni post na swoim profilu społecznościowym ze zdjęciem nagrody oraz pytaniem konkursowym.
  3. Udziel właściwej odpowiedzi na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem, które brzmi: „Ile lat ma Dąb Bartek rosnący w Porębie? oraz podaj imię i nazwisko.

Losowanie nagrody nastąpi 9 sierpnia!

Każdy Uczestnik zobowiązany jest przesłać zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w formie zdjęcia lub skanu) stanowiącą załącznik do regulaminu.

Termin: od 24.07.2020 r. do 6.08.2020 r.

Adres e-mail: biblioteka@mbpporeba.pl